Od lat tworzymy smak i jakość naszych potraw

SKY Bistro to dania z dowozem wysokich lotów.
Posiłki przygotowywane są ze świeżych składników najwyższej jakości. Ponadto bazujemy na regionalnych produktach, a pieczę nad całym procesem sprawują nasi wykwalifikowani szefowie kuchni pracujący w naszej restauracji Eat & Fly w porcie lotniczym Kraków Airport.
W związku z tym doświadczenie podczas codziennej pracy z wymagającym międzynarodowym klientem jest gwarantem odpowiedniej jakości i smaku. Aktualnie jedzenie z dowozem dostarczamy do miejscowości: Aleksandrowice, Balice, Bielany, Budzyń, Burów, Cholerzyn, Kryspinów, Liszki, Morawica, Rząska, Szczyglice, Zabierzów. Posiłki dostarczamy także do Krakowa na obszarze Wola Justowska. Gotujemy dla milionów pasażerów, teraz również dla Ciebie.

Sky Bistro dania z dowozem wysokich lotów. Tanie obiady. O nas.

Sky Bistro to najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny

Dania z dowozem wysokich lotów.

Zamówienia w SKY Bistro to gwarancja dostawy w 100 % bezkontaktowej. W lokalu gastronomicznym stosujemy także wszystkie standardy HACCP oraz wewnętrzne rygorystyczne procedury bezpieczeństwa sanitarnego. Ponadto skrupulatnie przestrzegamy zasad higieny, regularnie dezynfekujemy wszystkie powierzchnie, oraz stosujemy środki ochrony. Godne uwagi jest także to, że stan zdrowia naszych pracowników każdorazowo sprawdzany jest przed wejściem na teren pracy.

Nasza oferta

Szybka dostawa gorących posiłków gotowych do spożycia pod wskazany adres według strefy dostaw.  W ofercie dwudaniowe obiady, pizza z prawdziwie włoskich produktów, soczyste burgery, świeże sałatki, a także ręcznie lepione pierogi. Wielbiciele makaronów znajdą u nas takie potrawy jak pappardelle z pikantnym salami i kurczakiem, penne z boczkiem i pomidorami, a także penne ze szpinakiem, pieczarkami i papryką. Nie zapomnieliśmy również o smakoszach naleśników.
Nie masz czasu oderwać się od biurka w pracy? Pracujesz w domu? Nie masz pomysłu na obiad? W związku z tym koniecznie sprawdź nasze menu. Jedzenie z dowozem od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 19:00.

Tanie domowe obiady